رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

چرا باید نورد گرم تخت فولاد نوار تمیز

تخت نوار فلزی به عنوان چوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تولید آهن حلقه ابزار و قطعات مکانیکی ساختمان استفاده می شود به عنوان نیش ساختاری قطعات پله. بنابراین ما باید تکنولوژی پردازش استاندارد به محصولات با استفاده و عملکرد تابع عملی استفاده از تکنولوژی گرم نورد تخت فولاد نوار مرکز محصول تبدیل شده است. امروز تولید کنندگان به شما در مورد محصول مورد نیاز به تمیز کردن.

نورد گرم فولاد تخت نوار زبری سطح پایین تر، نرم و صاف سطح سخت تر بدن خارجی متصل, کاهش احتمال خوردگی محلی. بنابراین، نوار تخت فولاد باید مورد استفاده قرار گیرد تا آنجا که ممکن است سطح پایان. نظافت سطح تخت فولاد نوار بسیار مهم است، پس از passivation از تمیز کردن با دقت به دلیل انجام شود، باید مایع اسید باقی مانده برای ترویج واکنش کاتد که پارگی فیلم طوری که تخت نوار فولادی نورد گرم فعال سازی ، مقاومت در برابر خوردگی به طور چشمگیری کاهش یافته است. استفاده از رسانه های محیط. فیلم passivation تخت فولاد نوار به دهانه metastable ساختاری است که ترمودینامیک کنترل می شود و بهره وری حفاظت آن مربوط به محیط زیست متوسط. استفاده باید به طور منظم به حذف مواد مضر پیوست خصوصی بلند مدت در سطح تمیز.

همانطور که ما همه می دانیم در ساخت و ساز و صنایع بزرگ فولاد ضد زنگ، نقش محوری، جدید تخت فولاد نوار یکی از آنها است.

ضخامت نوار فلزی تخت نورد گرم کمتر از 7 ميليمتر است و دقت عادی اجازه می دهد تا انحنای طول در هر متر نه بیش از 3 میلیمتر، دقت بالاتر اجازه می دهد تا طول انحنای در هر متر نیست بیش از 2.5 mm; کیفیت ظاهر و سطح کیفیت مورد نیاز گرم نورد تخت فولاد نوار مندرج در استاندارد، و عمومی مورد نیاز باید نقص های مضر مانند delamination، زخم، ترک، و غیره را داشته باشد. محدوده مجاز انحراف شکل هندسی گرم نورد تخت فولاد نوار نیز مندرج در استاندارد از جمله درجه خم، عرض لبه، ضخامت لبه، زاویه، وزن نظری و غيره و تصریح که گرم نورد تخت فولاد نوار پیچش قابل توجه باید.


اخبار مرتبط