رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

چرا باید نوار فولادی تخت را از طریق فرآیند انلینگ

آنیلینگ یکی از فرآیندهای حرارتی حرارتی است که به این معنی است که فلز به آرامی به دمای خاصی گرم می شود، برای مدت کافی نگهداری می شود و سپس با سرعت مناسب سرد می شود.

آنیلینگ نوار فولادی تخت یک روش گرماکاری است که در آن فولاد به دمای زمانی که تغییر فاز یا انتقال فاز رخ می دهد گرم می شود و دمای آن به آرامی با حفظ گرما خنک می شود. آنالایز ورقه فولادی تخت به منظور از بین بردن و بهبود فرآیند سابق نقص بافت و استرس داخلی، بلکه برای فرایند پیگیری برای آماده سازی، به طوری که آنیلینگ یک محصول گرم نیمه تمام است، همچنین به عنوان درمان قبل از حرارت شناخته می شود . عادی سازی روش درمان گرما است که در آن فولاد در بالاتر از دمای بحرانی گرم می شود به طوری که فولاد به طور کامل به آستنیت تبدیل می شود و سپس به طور طبیعی در هوا خنک می شود.

نوار فولادی تخت، زبری سطح پایین تر، سطح صاف تر، سخت تر برای پوشش ماده خارجی، پایین تر بخش محلی از احتمال خوردگی پایین تر است. بنابراین، نوار فولادی فلزی باید تا آنجا که ممکن است سطوح برش استفاده شود.

این سطح تخت فولاد نوار تمیز بسیار مهم است، تمیز کردن نهایی پس از passivation باید با دقت انجام شود، زیرا اسید باقی مانده برای ترویج واکنش کاتد، به طوری که شکستن فیلم، به طوری که فعال نوار نوار فولادی، مقاومت در برابر خوردگی به طور چشمگیری کاهش یافته است. از محیط زیست استفاده کنید.

فیلم Passivation نوار فولادی تخت توسط ترمودینامیکی توسط ساختار متاستاز مهار می شود. اثر حفاظتی آن به محیط زیست مرتبط است. استفاده از تمیز کردن منظم، حذف مواد مضر در دراز مدت خصوصی، متصل به سطح.

فولاد به طور گسترده ای در زندگی ما، مانند تولید پل ها، پرتوها، برج های انتقال، کشتی ها، قفسه ها و غیره استفاده می شود. تولید کنندگان نوار Anyang GB Flat Steel Bar گفتند که فولاد Flat Steel Bar یک استفاده نسبتا گسترده ای از نوار فولادی تخت می تواند بر اساس نیاز کاربر باشد، ضخامت، عرض ثابت، طول ثابت تولید برای کاربر برای کاهش برش، و صرفه جویی در روند ، کاهش مصنوعی، مصرف مواد، بلکه کاهش پردازش مواد خام را از دست می دهد، صرفه جویی در وقت، تلاش و مواد. اما ما از نوار فولادی Flat Steel استفاده می کنیم، در صورتی که تمیز آن را نادیده می گیرد، در واقع، نوار مناسب نوار فولادی تمیز می تواند عملکرد بهتر و عمر مفید آن را افزایش دهد.

مزایای تمیز کردن معمولی فولاد نوار

برای گذار از نوار فولادی تخت، به علت اسید باقی مانده برای ترویج واکنش کاتدی، به طوری که شکستگی فیلم، به طوری که فعال نوار نوار فولادی، مقاومت خوردگی به طور چشمگیری کاهش یافت. بنابراین نوار تخت فولاد باید به دقت تمیز شود. پایین تر زبری سطح، سطح نرم تر است، سخت تر اتصال به بدن خارجی، کمتر احتمال خوردگی موضعی. بنابراین، نوار فولادی فلزی باید تا آنجا که ممکن است سطوح برش استفاده شود. فیلم تسریع نوار فولادی تخت به صورت ترمودینامیکی توسط ساختار متاستاز از اثر حفاظتی آن و استفاده از رسانه های محیطی مهار می شود، استفاده از تمیز کردن معمولی باید برای حذف مواد مضر متصل به S