رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

چرا شکست تنگ فولاد تخت فولاد تخت داغ است

چرا سنگ شکن تخت فولاد تخت گرم نورد شکست خورده؟ هنگامی که درجه حرارت پایین تر از مقدار درجه حرارت خاصی است، ماده به حالت شکننده تبدیل می شود، قدرت جذب ضربه به طور قابل توجهی کاهش می یابد، این پدیده به عنوان شکننده های سرما، مواد فلزی با مقاومت بالا در روند شکست شکن تنش کم، مواد سازمان به اندازه ای استثنایی نیست. طبق گفته های تولیدکنندگان فولاد تخت فولاد هوای داغ هنان، می دانیم که فولاد در کوره های سرد، به دلیل وجود ترک در نقاط لوله های گرم نورد یا نوار فولادی با دقت بالا، پس از سیلندر ساخته شده است، استفاده از روند شکستگی، تقریبا بدون تغییر شکل پلاستیک رخداد، معمولا شکستگی شکننده است.

فولاد تخت فولاد هوای گرم با درجه حرارت بالا به اندازه کافی بالا و پلاستیکی درجه حرارت بالا. بنابراین نوار گرم فولاد تخت داغ نه تنها نیاز به دمای اتاق کافی و درجه حرارت کششی بالا و پلاستیک دارد، بلکه نیاز به قدرت پایدار و پلاستیکی پایدار دارد تا اطمینان حاصل شود که در دماهای بالا، به ویژه در شرایط خزش در طول عملیات پایدار درازمدت .

بنابراین، به ویژه در تولید نوار فولادی گرم نورد، ما باید به شدت مطابق با استانداردهای تولید مربوطه انجام شود، به منظور جلوگیری از ظهور مشکلات مختلف بزرگ و کوچک که موثر بر استفاده طبیعی ما است.