رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

چرا میخواهید نوار فولادی تخت داغ را بردارید؟

نوار فولادی تخت، به عرض 12-300 میلی متر، ضخامت 4-60 میلی متر، عرض مقطع مستطیلی و سمت کمی نازک فولاد اشاره دارد. نوار فولادی تخت می تواند به پایان رسید فولاد، همچنین می تواند لوله های جوش خورده و نازک ورق نازک ورق نازک. هدف اصلی: نوار فولادی تخت به عنوان یک ماده مفید می تواند برای حلقه آهن، ابزار و قطعات مکانیکی، ساخت و ساز برای ساختار قاب، پله برقی استفاده می شود.

خط تولید فولاد تخت دقیق تخت فولاد تخت فولاد با اتمام کار فولاد تخت فولاد بد با دو گروه از ترتیب مرتب سازی از چرخ تسطیح در جهت ضخامت قبل از مدرسه و سطح نهایی؛ با یک جفت انتهایی نسبتا مرتب، عرض چرخ برای دستیابی به پارامترهای مورد نظر فشرده می شود، مقدار فشرده سازی قابل تنظیم است؛ با پنج مرتبه چرخش چرخ چرخش در عرض صاف کردن سیستم به طور عمده توسط جعبه کنترل، خوب تمام غلتک فشار، سطح قبل از سطح، واحد اتمام، واحد صاف.

فرآیند تولید را می توان به شرح زیر خلاصه کرد: سطح پیش دبستانی → اتمام → مستقیم → برگشت به مدرسه فولاد نوار فولادی / a / b عرض 12-300mm، ضخامت 4-60mm، بخش مستطیلی و جانبی کمی خالص فولاد. نوار فولادی تخت می تواند به پایان رسید فولاد، همچنین می تواند لوله های جوش خورده و نازک ورق نازک ورق نازک. هدف اصلی: نوار فولادی تخت به عنوان یک ماده مفید می تواند برای حلقه آهن، ابزار و قطعات مکانیکی، ساخت و ساز برای ساختار قاب، پله برقی استفاده می شود. نوار فولادی تخت با توجه به شکل آن به دو نوع تقسیم می شود: نوار فولادی تخت فولادی و ورق فولادی تخت دو طرفه. نوار فولادی گرم ورق نازک به طور عمده در ساخت اتومبیل، تراکتور، حمل و نقل ریلی و ماشین آلات دیگر بر روی صفحه بهار استفاده می شود.

برای گرم نورد نوار فولادی تخت، زبری سطح پایین تر است، سطح صاف تر، سخت تر بدن خارجی، کمتر احتمال خوردگی موضعی. بنابراین، نوار فولادی فلزی باید تا آنجا که ممکن است سطوح برش استفاده شود. پاک کردن سطح فولاد تخت بسیار مهم است، پس از passivation تمیز کردن باید با دقت انجام شود، زیرا اسید باقی مانده برای ترویج واکنش کاتد، به طوری که شکستگی فیلم، به طوری که فعال فولاد نوار فولادی داغ، مقاومت در برابر خوردگی کاهش به طور چشمگیری. از محیط زیست استفاده کنید. فیلم Passivation نوار فولادی تخت توسط ترمودینامیکی توسط ساختار متاستاز مهار می شود. اثر حفاظتی آن به محیط زیست مرتبط است. استفاده از تمیز کردن منظم، حذف مواد مضر در دراز مدت خصوصی، متصل به سطح.


اخبار مرتبط