رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

که اثر بازپخت شبيه سازي نوار تخت فولاد می داند؟

همه تولید تخت فولاد نوار هر مرحله وسط هر لینک خواستار هستند بسیار مهم است که باید بدانیم. اگر روش نامناسب بازپخت شبيه سازي، تحت تاثیر کیفیت و عملکرد تخت فولاد نوار با توجه به تخت فولاد نوار 50 * 10 تولید کنندگان.

کسی پرسید: چه فرآیند شبيه سازي شود؟ میزان خنک کننده مناسب در واقع انّلنج تخت فولاد نوار به حرارت فولاد به تغییر فاز و یا بخش فاز دمای انتقال عایق برای مدتی در کوره یا دفن شده در کوره و یا ضعیف انتقال حرارت از متوسط است به طوری که روش حرارتی فلزی.

نقش آن چیست؟ آن که بازپخت شبيه سازي تخت فولاد نوار نقص برای از بین بردن و بهبود بافت و تنش باقی مانده در روند قبلی برای جلوگیری از تغییر شکل و ترک خوردگی قطعه کار لازم است اشاره دارد. فولاد برش پالایش دانه و بهبود خواص مکانیکی قطعه کار نرم است. بلکه برای پیگیری روند تهیه.

نورد گرم فولاد تخت نوار اغلب مورد استفاده در مصالح بنایی، شما می دانید چگونه تولید می شد آن? امروز، تولید کنندگان تخت فولاد نوار برای بحث خوبی در مورد آن را به شما بدهد!

فرایند تولید اولین، تک لایه. تجهیزات ساده، تخت فولاد نوار هر چند نسبتا مقاوم در برابر ضربه کربن سیاه و سفید، ضعیف، کم فشار را می توان با استفاده از الزامات رسانا ناقص است.

دوم، روند پوشش سطح. تجهیزات ساده، در گرم نورد تخت فولاد نوار در داخل و خارج از سطح با لایه ای از مواد آنتی استاتیک پوشش داده شده است که لوله کردن نیاز اما سطح مواد آنتی استاتیک آسان به لباس ایمنی ضعیف.

سوم، استفاده از چند لایه کامپوزیت روند. از جمله سه لایه چند فرایند تولید هزینه های بالا و پیچیده است، اشاره به لوله در داخل و خارج از آنتی استاتیک، بازدارنده، لایه میانی با تاثیر; و یا داخلی و خارجی ضد الکتریسیته ساکن، شعله عقب انداز. تولید نورد گرم فولاد تخت نوار تضمین کیفیت. از آنجا که عملکرد بالا، مصرف برق هر تن برق از کوره کم پایین. مذاب فولاد به طور مستقیم به شمش، بازیگران داد، فرایند شمش و کاهش هزینه. مستمر ریخته گری شمش کوچک مقیاس بالا از اطمینان حاصل شود که تخت فولاد نوار خط کش میزان آشنایی با نیازهای کاربران. ویژگی های فرایند تولید استفاده تولید آبکاری پردازش، برای رسیدن به درجه بالایی از ادغام مس و فولاد.


اخبار مرتبط