رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

مشکلات موجود در درمان سطح تخت فولاد نوار

می دانی? سطح تخت فولاد نوار نوار تخت فولاد را زیبا تر، با ثبات تر در کیفیت و طولانی تر کردن عمر خود پردازش می شود. گرم نورد میلز نوار فلزی تخت در استان هنان مشکلات در درمان سطح تخت فولاد میله باید جدی گرفته اند، نقص درز جوش شدید هستند، علائم سنگ زنی پرداخت دستی مکانیکی تولید را تا سطح استفاده می شود ناهموار و اثر زیبا است.

لحیم کاری نوار تخت فولاد در تخت فولاد نوار جوش داده مفاصل باز با دو طرفه شیار هنان نوار تخت فولاد گرم نورد میلز، به دلیل وجود شیار لوله گرمایی و شیار دو طرفه تخت فولاد نوار بین موقعیت جوشکاری است بزرگتر، الکترود به راحتی جوشکاری منطقه، و افزایش اندازه جوش نیز افزایش می دهد منطقه جوش، برای اطمینان از منطقه جوش تخت فولاد نوار و حرارت لوله فیوژن عمق افزایش قدرت اتصال لوله تخت فولاد نوار و حرارت، بهبود فرایند جوشکاری تخت فولاد نوار ، در همان زمان به تکنولوژی جوشکاری شرایط نسبتا کم هستند، عملیات جوشکاری را راحت تر.

شیار روی میز تخت فولاد مرگ نوار چیده شده و انتهای شیار شیار است به سطح قوس عرض شیار و ضخامت نوار فلزی تخت، غلتکی می تواند چرخش در آچار، رول غلتک و شیار شیار رو ، ورق آچار و مرگ از طریق جزء مرکزی و موقعیت یابی عضو ثابت اتصال تعادل. هنان گرم نورد تخت فولاد نوار میلز، گفت که تولید سرد نورد دندان مسطح به دلیل آن مقطع کوچک احتیاج دارد بیش از آتش به مصرف انرژی بالا; همچنین مفید طولی برش نوار فلزی تخت یا تخت فولاد نوار از طریق مرگ مشت زدن و قیچی ناقص، بهره وری کم، شکل دندان دندان فاصله بی نظمی و غیره

تخت فولاد نوار مانند دیگر محصولات عمر مفید است. معمولا جدید تخت فولاد نوار طول عمر تا 50 سال است، اما آن را نیز در میزان خوردگی آلودگی هوا محلی بستگی دارد. تولید کنندگان امروز، به تجزیه و تحلیل زندگی محصولات خود را متاثر از چه عواملی را به شما بدهد.

گرم نورد تخت فولاد نوار در محیط های مختلف استفاده عمر همان درجه فرسايش جو با توجه به تفاوت های جغرافیایی نیست، زندگی روزانه ما بسیاری از فولاد و فولاد معمولی استفاده کنید به تقسیم انواع مختلف در آن تخت نورد گرم نوار فلزی به دلیل ویژگی های خود را به طور گسترده ای استفاده می شود در ساخت پرتال تخصصی اولی ابزار و قطعات ماشین آلات، پله و غيره. اگر باد با اقيانوس، به دلیل تبخیر ناشی از تجمع رسوب نمک همراه با باران کمتر اغلب شسته باران، مخلوط مناطق ساحلی فرض نامطلوب تر است.

هر محصول دارای عمر مفید و استفاده طولانی مدت، بیشتر و درنتیجه می گذارد استفاده. اگر آلودگی صنعتی فرسایش بیشتر است. آلودگی ممکن است ناشی از گاز تشکیل شده توسط سوخت، ذرات معلق در هوا و ته گرد و غبار و یا اکسید آهن تولید شده در طی فرایند تولید فولاد نیز اثر فرسایش را افزایش دهد. جو اقیانوس می تواند گسترش به مناطق داخلی کشور، و در جزیره باد از اقیانوس شايع تر است و بنابراین زندگی نورد گرم تخت فولاد نوار باید مورد استفاده قرار گرفته در ترکیب با آب و هوا آب و هوا بد، است.


اخبار مرتبط