رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

Ovice باید کارشناسی ارشد فرآیند تولید نوار فولادی تخت داغ

نوار گرم فولاد تخت داغ اغلب بر روی مصالح ساختمانی استفاده می شود، شما می دانید چطور تولید می شود؟ امروز، تولید کنندگان به شما یک بحث خوب در مورد آن را!

اول، فرایند تولید تک لایه. تجهیزات ساده، گرم نورد فولاد تخت فولاد با استفاده از الزامات هدایت، اگر چه نسبتا مقاوم در برابر ضربه سیاه و سفید، می تواند ضعیف، فشار پایین است.

دوم، روند پوشش سطح. تجهیزات ساده است، در نوار گرم فولاد تخت گرم و داخلی در داخل و خارج از سطح پوشش داده شده با یک لایه از مواد ضد استاتیک، به طوری که لوله برای مطابقت با الزامات، اما سطح مواد ضد استاتیک آسان برای پوشیدن، ایمنی ضعیف

سوم، استفاده از فرایند کامپوزیت چند لایه. از جمله سه لایه Coextrusion، فرایند تولید پیچیده و با هزینه بالا است، اشاره به لوله در داخل و خارج از ضد استاتیک، عقب انداز شعله، لایه میانی با ضربه؛ یا ضد عفونی داخلی و خارجی، شعله بازدارنده. تولید نورد گرم فولاد تخت فولاد تضمین کیفیت. از آنجا که عملکرد بالا، مصرف برق کم در هر تن برق از کوره پایین است. فولاد خرد شده به طور مستقیم به ورق ریخته می شود، روند فرآیند را کاهش می دهد، هزینه را کاهش می دهد. ریخته گری مستمر در مقیاس با ضخامت کم، برای اطمینان از اینکه نوار خط نوار فولادی تخت، نیازهای کاربران را برآورده می کند. خصوصیات فرایند تولید: استفاده از فرآیند تولید آبکاری برای دستیابی به سطح بالایی از ادغام مس و فولاد.


اخبار مرتبط