رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

روش برای درمان سطح و درمان آنیل ورقه فولادی تخت

در اینجا یک مقدمه کوتاه برای درمان سطوح فلزی Flat Steel از دانش است:

مشكلات در درمان سطح شرك تخت فولاد نوار نقص جدی وجود دارد، استفاده از روش درمان دستی مکانیکی پرداخت برای ایجاد آثار سنگ زنی، در نتیجه سطح ناهموار، تاثیر زیبایی. در تجهیزات و فن آوری تولید نوار نوار فولادی بزرگ بر اساس الزامات فنی بشقاب و مشخصات اندازه ورق فلنج، استفاده از ریخته گری پیوسته، اتمام، پایان، مانند روند یک نوار تولید محور. آیا ساختار نوری فولاد نیمی از محصولات تولید شده است، همچنین سبک ساخت فولاد چین روند توسعه مواد. بشقاب فلنج محصولات نیمه تمام به طور گسترده در سازه های فلزی سبک در خارج از کشور استفاده می شود. استفاده از محصول برای شرکت ها برای صرفه جویی در هزینه ها، بهبود رقابت پذیری بازار شرکت ها موثر خواهد بود.

نوار فولادی فلزی اشاره به عرض آن بیشتر از ارتفاع فولاد است، که عمدتا در تولید فولاد، ماشین آلات، صنعت خودرو، ماشین آلات معدن، ماشین آلات بلند کردن و سایر مواد صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین، الزامات نوار فولادی تخت دقیق تر، تولید نوار فولادی تخت در فرآیندهای مختلف بسیار دقیق است، که در آن درمان انجماد فولاد تخت فولاد یک فرایند بسیار سخت است.

فرایند انحلال نوار فولادی فلزی چیست؟

انلینگ نوار فولادی تخت است که حرارت فولاد را به تغییر فاز و یا تغییر دمای مرحله گروهی، پس از یک دوره از زمان، در کوره یا در کوره یا محیط ضعیف حرارتی، به طوری که آن را مناسب برای خنک کردن فلز روش درمان گرما. سازنده Anang Q235 فولاد تخت فولاد، Annealing نوار فولادی تخت تنها برای از بین بردن و بهبود نقص و استرس باقی مانده از فرایند سابق، بلکه برای جلوگیری از تغییر شکل و ترک خوردگی قطعه کار، نرم کردن فولاد برای برش، اصلاح دانه، ساختار را بهبود می بخشد تا خواص مکانیکی قطعه کار را بهبود بخشد و برای فرایند پیگیری آماده شود. بنابراین، آنیلینگ یک درمان گرم نیمه تمام است، همچنین به عنوان درمان حرارت اولیه شناخته می شود. Normalizing حرارت فولاد را به دمای بحرانی بالاتر می برد، به طوری که فولاد تبدیل به یک آستنیت متوسط ​​می شود، و سپس روش گرمایش طبیعی خنک کننده در هوا. اگر روش انحلال نوار فولادی تخت به درستی تسلط نداشته باشد، کیفیت و عملکرد فولاد تخت فولاد تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.