رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

طبقه بندی فلزی تخت فولاد نوار

تخت فولاداشاره نوار به عرض 12-کانونی 300 mm ضخامت 3 60 mm سطح مقطع مستطیل شکل و کمی بلانت طرف فولاد. تخت فولاد نوار می تواند تمام شده فولاد، همچنین می توان شاهد لوله جوش داده شده و ورق نورد ورق نازک. هدف اصلی: تخت فولاد نوار به عنوان مواد مفید می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حلقه آهن ابزار و قطعات مکانیکی، ساخت و ساز برای ساختار قاب پله.

فلز با توجه به ساختار را می توان به تقسیم: فلزات آهنی، فولادی و غیر آهنی فلزات

تخت فولادقبل از معرفی طبقه بندی فولاد، لطفا به طور خلاصه معرفی مفاهیم اساسی، فلزات، فولادی و غیر آهنی فلزات.

1، آهنی فلز آهن و آلیاژ آهن است. مانند فولاد و چدن, آهن آلیاژ آهن و غيره. فولاد و چدن در آهن کربن به عنوان عنصر اصلی آلیاژی جمعی مراجعه کننده به عنوان آلیاژ آهن و کربن است.

① ذوب آهن سنگ آهن را در کوره ذوب از محصول، به طور عمده مورد استفاده برای فولاد و ریخته گری تولید است.

② بازیگران خوک در ذوب کوره ذوب، است که آهن (مایع)، آهن بازیگران كستنجس آهن در این آهن آهن نامیده می شود.

آهن آلیاژی از آهن و سیلیسیم، منگنز، کروم، تیتانیوم و سایر عناصر آلیاژ تشکیل شده، ferroalloy یکی از مواد اولیه فولاد, فولاد در فولاد وقتی deoxidizer فولاد و استفاده از عناصر آلیاژ ساز.

2 فولاد با آهن را در کوره های فلزی با توجه به برخی حاصله،, است که فولاد است. محصولات فلزی شمش فولاد و سنگ بازیگران بازیگران به طور مستقیم به آلیاژهای مختلف فولاد هستند. معمولا مراجعه کننده به فولاد، به طور کلی اشاره به نورد به انواع فولاد استیل. فولاد بلک متال است اما فولاد نیست دقیقا برابر با فلز آهنی.

تخت فولادفلزات غیر آهنی به فلزات غیر آهنی اشاره به بلک متال و دیگر فلزات و آلیاژهای مانند مس قلع سرب روی آلومینیوم و برنج، برنز، آلیاژ آلومینیوم و آلیاژهای تحمل. علاوه بر این، این صنعت نیز با استفاده از کروم، نیکل، منگنز، مولیبدن، کبالت، وانادیم، تنگستن، تیتانیوم، و غیره. این فلزات عمدتا به عنوان مکمل های آلیاژی برای بهبود عملکرد فلزات از جمله تنگستن تیتانیوم مولیبدن و دیگر از کاربید cemented استفاده می شود. این فلزات غیر آهنی فلزات صنعتی علاوه بر این به فلزات گرانبها معروف هستند: پلاتین و طلا و نقره و دیگر فلزات نادر از جمله اورانیوم رادیو اکتیو رادیوم و غیره.


اخبار مرتبط