رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

تفاوت اصلی بین نوار فلزی تخت و کروی تخت فولاد نوار

مشهور است که فولاد به طور گسترده ای در زندگی ما استفاده می شود است. البته. فولاد با توجه به شکل مقطع آن را می توان به تخت نوار فولاد فولاد زاویه دور فولاد و انواع دیگر تقسیم اما آنها همچنین مزایای مربوطه و ویژگی. امروز ما می رویم برای دیدن تفاوت اصلی بین تخت فولاد نوار و نوار فلزی تخت توپ.

1 تخت فولاد نوار است اشاره به گسترده ای 12-300 میلی متر، ضخامت 4 60mm سطح مقطع مستطیل شکل و کمی با طرف خالص فولاد است. تخت فولاد نوار می تواند تمام شده فولاد است، اما همچنین می تواند برای شمش از لوله های جوش داده شده و ورق چند لایه استفاده می شود. تخت فولاد نوار را می توان با توجه به نیاز کاربر ثابت ضخامت ثابت عرض، طول ثابت تولید برای کاربر به برش، کاهش و صرفه جویی در فرایند کاهش کارگری، مصرف مواد اما مواد اولیه از دست دادن، پردازش را کاهش دهد صرفه جویی در زمان ، صرفه جویی در کار، صرفه جویی در مواد.

2، توپ تخت فولاد نوار نوع خاصی از فولاد است متشکل از شبکه های تخت و کروی توپ سر عمدتا در کشتی سازی و ساخت مواد متوسط، که توپ کشتی تخت فولاد نوار وسیله کمکی کشتی سازی است استفاده می. با توسعه سریع صنعت کشتی سازی در سال های اخیر تقاضای توپ تخت فولاد نوار برای کشتی فراوان است. توپ نوار تخت فولاد به تدریج تبدیل به نام ویژه کشتی توپ تخت فولاد نوار، یکی از مهم ترین در کشتی بخش فولاد کاربردها عمدتا به عنوان دنده تقویت هیئت کشتی معادل بشر "دنده" است.

بالا قیمت تخت فولاد نوار کارکنان برای به اشتراک گذاشتن مطالب شما، امیدوارم که می تواند به شما کمک کند. اگر شما نیاز به نوار فلزی تخت شما را به تماس با ما را در هر زمان است. طوری که شما می توانید اطلاعات بیشتر در اولین بار شما نیز ما چشم می تواند.


اخبار مرتبط