رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

الزامات انبار مسطح نورد سرد سرد

نور سرد نورد مورد نیاز ذخیره سازی تخت تمرکز بر رطوبت، خوردگی. ذخیره سازی سایت یا انبار سرد فولاد تخت سرد باید در یک محل تمیز و خوب تخلیه شده، دور از تولید گازهای مضر یا گرد و غبار کارخانه ها و معادن انتخاب شود. بر روی زمین برای از بین بردن علف های هرز و تمام باقی مانده ها، نور نورد سرد نور را تمیز نگه دارید. نه با اسید، قلیایی، نمک، سیمان و سایر فرسایش های فولادی فولاد سرد سرامیکی مواد با هم ترکیب شده اند. انواع مختلف فولاد های مسطح نورد سرد به طور جداگانه برای جلوگیری از سردرگمی انباشته می شوند.

خزانه داری باید با توجه به شرایط جغرافیایی، استفاده عمومی از انبار بسته معمولی، یعنی سقف با دیوار، درب و پنجره نزدیک، با انبار انبار تهویه مطبوع انتخاب شود. خزانه داری مورد توجه آبی را به تهویه، باران توجه به رطوبت نزدیک، اغلب حفظ محیط ذخیره سازی مناسب است.

اگر سیل طوفان های غیر قابل مقاومت و سایر شرایط بد بدست آورده اید، به موقع انتقال فولاد سرامیک نورد سرد یا انبار به اندازه کافی محیط بسته برای کاهش تلفات است.

در سال های اخیر، با توسعه سریع ساخت و ساز شهری، ساخت و ساز بلند بالا، فروش سرد فولاد تخت فولاد نیز بسیار افزایش یافته است. به عنوان بخش های به پایان رسیده به قطع نیست، می تواند زمان زیادی را در کار صرفه جویی، قیمت نیز گران تر از فولاد معمولی است.

تخت نورد سرد سرد معمولا به علت تعدادی از پروژه های عجله و تعداد زیادی از تدارکات، از سال 2013 تا پایان سال 2015، نرخ رشد از 17٪ اولیه ادامه یافته به 56٪، نشان می دهد که سرد سرد نورد بازار تخت در ساختمان هنوز هم بسیار وجود دارد بازار وجود دارد، هر زمان که فصل اوج شهری، مانند تابستان، سرد سرد نورد قیمت تخت ممکن است در نوسانات افزایش یابد، نیاز به پروژه باید در زمان خرید. با این حال، فصل بارانی امسال، سیل نادر باران، ذخیره سازی و حمل و نقل فولادی تخت سرد سرد، دشوارتر است، اما زمانی که سیل کاهش یافته است، برای بازگرداندن ساختمان زمانی که تخریب سیلاب شده ساختمان قطعا بازسازی شود، من بیشتر پروژه ها را باور دارم به تخت نورد سرد نورد نیاز دارد.


اخبار مرتبط