رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

نوار فولادی تخت فولاد داغ چگونه تولید می شود؟

Hot-rolled Steel Steel Flat Steel به عنوان معماری مدرن، صنعتی و سایر جنبه های استفاده از مصالح ساختمانی مورد توجه قرار گرفته است. در اینجا، تولید کنندگان می گویند که این انبساط آن را تولید می کند

1، فرآیند تک لایه. تجهیزات ساده، گرم نورد فولاد تخت فولاد با استفاده از الزامات هدایت، اگر چه نسبتا مقاوم در برابر ضربه سیاه و سفید، می تواند ضعیف، فشار پایین است.

2، فرایند پوشش سطح. تجهیزات ساده است، در نوار گرم فولاد تخت گرم و داخلی در داخل و خارج از سطح پوشش داده شده با یک لایه از مواد ضد استاتیک، به طوری که لوله برای مطابقت با الزامات، اما سطح مواد ضد استاتیک است آسان پوشیدن ، ایمنی ضعیف.

3، استفاده از فرآیند کامپوزیت چند لایه. از جمله سه لایه Coextrusion، فرآیند تولید پیچیده و با هزینه بالا است، اشاره به لایه های داخلی و خارجی از ضد استاتیک لوله، عقب انداز شعله، لایه میانی با ضربه؛ یا درون و بیرونی ضد استاتیک، بازدارنده شعله. تولید نورد گرم فولاد تخت فولاد تضمین کیفیت. از آنجا که عملکرد بالا، مصرف برق کم در هر تن برق از کوره پایین است. فولاد خرد شده به طور مستقیم به ورق ریخته می شود، روند فرآیند را کاهش می دهد، هزینه را کاهش می دهد. ریخته گری مستمر در مقیاس با ضخامت کم، برای اطمینان از اینکه نرخ مقیاس نوار فولادی تخت، نیازهای کاربران را برآورده می کند. خصوصیات فرایند تولید استفاده از فرایند تولید آبکاری برای دستیابی به درجه بالایی از ترکیب مس و فولاد.

برای تغییر شکل کامل فولاد، لازم است که سرعت نورد گرم به طور صحیح کنترل شود، به طور کلی 0.5-1.0 مناسب است. در عین حال، به طور منظم به مقررات تنش و درجه حرارت نورد گرم، پس از 2-3 متوقف می شود، و پس از آن فولاد را تمیز، پایان کشش سرد، به طور کامل تغییر زمان فولاد. این تولید از گرم نورد نوار فولادی تخت است بیشتر با استفاده از ما است.

تفاوت سرعت خط بین نقاط نوار فولادی تخت گرم گرم کاهش می یابد و تغییر شکل رول ها کاهش می یابد و منجر به کاهش مصرف رول می شود. بهبود مشخصات دم نیز باعث کاهش مصرف ورق فولاد شده و به طور غیر مستقیم باعث کاهش مصرف انرژی آن می شود. تغییر شکل فلز، حتی فشار و فشار یکنواخت، به ویژه فشار پیک کوچکتر است که منجر به نقصان هیئت مدیره در سوراخ شده و به طور کامل پر از چنین پدیده هایی است که به میزان قابل توجهی کاهش می یابد یا از بین می روند، می تواند تخته نازک تر شود. فشار پایین یکنواخت فشار نیز می تواند از درون توخالی داخلی ارزان تر استفاده کند، فشار پایین همچنین باعث افزایش درجه حرارت میله ی توخالی می شود، استفاده از خنک کننده داخلی و خنک کننده خارجی می تواند به طور موثری خنک شود، بنابراین مصرف نوار نوار فولادی گرم نورد کاهش می یابد.