رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

Hot-rolled Steel Steel Flat How to make rouge better؟

در زندگی روزمره، استفاده از طولانی مدت، نوار گرم فولاد تخت گرم، ناگهان روی سطح را ایجاد می کند. بهترین درمان به موقع، به طوری که بر زندگی زندگی تاثیر نمی گذارد. تولید کننده یخچال و فریزر نوار فولادی Hot-rolled ساخته شده یان سین سن است که بهترین کار این است که یک کار خوب در اوایل کار ضد زنگ انجام دهد، تا از تأخیر استفاده نکنید. بعد Xiaobian به شما در مورد چگونگی انجام گرم نورد فولاد تخت فولاد بهتر زنگ می زنم.

01، سطح عمومی نوار فولادی گرم فولاد تخت برداشته شده در شبکه، روغن ندارد، اما فولاد مربع با کیفیت بالا، ورق فولاد نازک آلیاژی، لوله نازک دیواره، لوله فولاد مربع آلیاژ، زنگ زده و آن داخلی و سطوح خارجی روغن ضد زنگ مورد نیاز است و سپس ذخیره می شود.

02، مواد نوار نوار فولادی پس از ذخیره سازی باید بررسی شود، اگر زنگ، باید لایه زنگ را حذف کنید.

03، خوردگی جدی نوار فولادی تخت، زنگ باید ذخیره سازی درازمدت نبوده، باید در اسرع وقت استفاده شود.

04، مواد نوار نوار فولادی در ذخیره سازی قبل از توجه باید جلوگیری از باران و یا مخلوط با ناخالصی، مواد باران یا کثیف با توجه به طبیعت خود را با استفاده از روش های مختلف برای پاک کردن، مانند سختی بالا می توان استفاده از قلم مو، سختی کم پارچه، پنبه و دیگر اشیاء.

از طریق معرفی تولید کنندگان Hot-rolled Steel Bar Steel، به اعتقاد شما، چگونگی انجام زنگ نورد فولاد Flat Steel Bar در صورت تمایل به دانستن بیشتر در مورد محتوای Fang Bang، به ما مشاوره می شود.


اخبار مرتبط