رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

مشخصات فولاد فولاد تخت

کویل نورد سرد یک نوار فولادی تخت است که معمولا نامیده می شود، رول نورد سرد، نورد سرد ناشی از تغییر شکل مداوم سرد به علت سختی نورد سخت، سختی، شاخص سختی کاهش می یابد، بنابراین عملکرد مهر و موم بدتر می شود، می توان تنها استفاده از تغییر شکل ساده قطعات.

ورق نوار فولادی تخت ساخته شده از ورق گرم ورق در دمای اتاق است، اگرچه ورق فولادی در طول فرایند پردازش گرم می شود، هرچند نورد سرد است. در نتیجه نورد گرم از طریق تغییر شکل مداوم سرد نورد، خواص مکانیکی نسبتا ضعیف است، سختی خیلی زیاد است. برای بازسازی خواص مکانیکی آن، برای خالص سازی، آنیلینگ نامیده می شود. رول رول ها به طور کلی برای محصولاتی که نیازی به خم شدن یا کشش ندارند استفاده می شود.

نوار فولادی تخت معمولا در جعبه دیده می شود، از فولاد زمانی که شروع خوبی است. مشخصات کلی: 0.7-3.0mm. مناسب برای اکثر صنایع تولیدی در بازار. مواد ST12، ST13، ST14، ST15، ST16، ST17 و غیره. از آنجا که از فولاد خارج شده، کنترل گروه مکانیکی نسبتا خوب است، از نوار فولادی تخت دقیق تر است، بنابراین کلیه مشتری در هیئت مدیره مورد استفاده قرار نمی گیرد از نوار فولادی تخت، که به اصطلاح جعبه . اما بعضی از تولیدکنندگان یا تولیدکنندگان نیز با مشخصات مورد نیاز، مانند چیپست 1780 بزرگتر یا باریکتر هستند. طولانی تر یا کوتاه تر، این بار، شما نیاز به رول سرد نورد. کویل نورد سرد مانند نوار ما در زندگی روزمره ما دیده می شود و نوار فولادی نورد سرد شده به دست می آید و به عنوان کویل نورد سرد نامیده می شود. CRC را می توان با توجه به الزامات مشتری اندازه گیری کرد. استفاده راحت تر است.


اخبار مرتبط