رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

آیا شرایط آب و هوایی تحت تاثیر قرار دادن نوار فولادی تخت داغ است؟

همه ما می دانیم که هر محصول یک زندگی است، شما می دانید چقدر طول عمر نوار فولادی گرم نورد؟ در شرایط عادی، فولاد گرم فولاد تخت فولاد تا 50 سال، اما همچنین به خوردگی آلودگی هوا محلی بستگی دارد. بعد، سازندگان نوار فولادی تخت فولاد هانا داغ به شما تجزیه و تحلیل زندگی محصول با چه عوامل.

نوار فولادی گرم فولاد تخت در استفاده های مختلف از محیط زیست، عمر سرویس یکسان نیست، درجه فرسایش اتمسفر متفاوت است، زندگی روزانه، ما از بسیاری از فولاد استفاده می کنند، معمولا فولاد به دو بخش تقسیم می شود انواع، ویژگی های آن به طور گسترده ای مورد استفاده در آهن، ابزار و قطعات مکانیکی، پله برقی و غیره است. اگر باد مخلوط با امواج اقیانوس، به علت تبخیر ناشی از انحلال رسوب نمک، همراه با باران کمتر است، که اغلب توسط باران شسته نشده، فرضیه منطقه ساحلی بیشتر نامطلوب است.

هر محصول دارای یک عمر مفید است، و استفاده از یک زمان طولانی، بیشتر سایش و پاره شدن، در طول زمان بر استفاده از تاثیر می گذارد. اگر آلودگی صنعتی وجود داشته باشد، فرسایش حتی بیشتر است. آلودگی ممکن است به دلیل تشکیل گاز سوخت، ذرات معلق در هوا، مانند فرایند تولید فولاد گرد و غبار یا رسوب اکسید آهن اثر فرسایش را افزایش دهد. فضای دریایی می تواند به عمق داخل کشور گسترش یابد، جزیره محبوب ترین باد از اقیانوس است و آب و هوا بد است، بنابراین زندگی نوار گرم فولاد گرم نورد با آب و هوا در نظر گرفته شود.


اخبار مرتبط