رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

نقص های متداول تخت سرد سرد نورد

نوار تخت سبک سرد ورق با طیف گسترده ای از کاربردهای مانند تولید خودرو، محصولات الکتریکی، لوکوموتیو و سهام نورد، هواپیمایی، ابزار دقت، مواد غذایی کنسرو شده و غیره.

نقص لبه چپ

تخت نورد سرد نورد غنی از ترکیبات بزرگ در حال حاضر در لبه یکی از علل اصلی فیوز القا شده است. به عنوان ورقه نازک با قالب قیف، قالب درون جریان، ناهمگونی انتقال حرارت و نوسانات سطح مایع نسبت به فرآیند ریخته گری مستمر سنتی، در فرایند ریخته گری، اغلب سرباره، بخشی از باقیمانده سرباره ایجاد می شود. سطح اسلب و ورودی های بزرگتر بر روی لبه تخته سنگ پوشیده می شود و غنی سازی اوره های اکسیده در مقیاس بزرگ است.

ضایعات پوستی اکسید آهن

فلزی سرد نورد فلزی مقیاس اکسید ناقص نشتی در طول غلتک بعدی برای رسیدن به نقص سطح اسلب به نوار می افتد. آب پاک کننده زائد ثانویه باز نیست و دیگر دلایل ناشی از فشار دوم پوست اکسید آهن به کلیدی است. نتایج ردیابی نقص نشان می دهد که نقص های سلب کردن اکسید آهن اساسا در طول ترشی و نورد سرد پس از آن حذف می شود که بر تخت نورد سرد نورد تأثیر نمی گذارد.

نقص سطحی

خط سیاه - مانند نقص در سطح نوار پس از نورد سرد. نقص های سطح نوار سرد نورد به طور عمده از نقص مواد پایه گرم نورد و نقص در سطح ورق گرم نورد عمدتا پنهان است و احتمال خط تولید سرد نورد خود را خیلی کوچک.