رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

تجزیه و تحلیل ویژگی های دما نوار فولادی تخت

نوار تخت فولاد این است که ما اغلب از یک نوع فولاد استفاده می کنیم، تولید کنندگان امروز به شما در مورد ویژگی های درجه حرارت، به آن نگاه کنید

هنگامی که درجه حرارت پایین تر از مقدار درجه حرارت خاصی است، ماده به حالت شکننده تبدیل می شود، قدرت جذب تاثیر قابل توجهی کاهش می یابد، این پدیده سرد و شکننده نامیده می شود، بنابراین طراحی باید بر مبنای کار مولفه ی انتخاب شود دما مناسب دمای انتقال مواد شیمیایی. تغییر شکل شکل فولاد بدون درز فولاد بسیار ضخیم شده است، می تواند به پایان سطح و الزامات دقت ابعاد را برآورده نمی کند، نمیتواند شاخص قدرت مولد را به دست آورد؛ تغییر شکل بسیار بزرگ است، پلاستیک نوار فولادی تخت، سختی کاهش می یابد بیش از حد، و دانه بیش از حد بسیار بلند بود، تشکیل یک بافت فیبری، فلز خواهد شد بی عیب و نقص آشکار است.

چرا باید نوار فولادی تخت را از طریق فرایند انحلال؟

آنیلینگ یکی از فرآیندهای حرارتی حرارتی است که به این معنی است که فلز به آرامی به دمای خاصی گرم می شود، برای مدت کافی نگهداری می شود و سپس با سرعت مناسب سرد می شود. امروزه، سازندگان نوار فولادی تخت شن و ماسه هانان Q235 برای صحبت در مورد روند انحلال نوار فولادی تخت، من امیدوارم که همه بتوانند درک کنند.

خنک کردن نوار فولادی تخت یک روش گرماکاری است که در آن فولاد به دمایی که تغییر فاز یا تغییر فاز در بخش رخ می دهد گرم می شود و دمای آن به آرامی با حفظ گرما خنک می شود. آنالایز ورقه فولادی تخت به منظور از بین بردن و بهبود فرآیند سابق نقص بافت و استرس داخلی، بلکه برای فرایند پیگیری برای آماده سازی، به طوری که آنیلینگ یک محصول گرم نیمه تمام است، همچنین به عنوان درمان قبل از حرارت شناخته می شود . عادی سازی روش درمان گرما است که در آن فولاد در بالاتر از دمای بحرانی گرم می شود به طوری که فولاد به طور کامل به آستنیت تبدیل می شود و سپس به طور طبیعی در هوا خنک می شود.


اخبار مرتبط