رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

تجزیه و تحلیل دما ویژگی های نوار تخت فولاد

تخت فولاد نوار است نوع فولاد که ما اغلب استفاده از نوار فلزی تخت کارخانه امروز به شما بگویم در مورد ویژگی های دمای آن نگاه.

هنگامی که درجه حرارت زیر مقدار درجه حرارت مشخص است، مواد به حالت شکننده تغییر خواهد کرد، کار جذب تاثیر خود بدیهی است کاهش می یابد, بنابراین طراحی باید در دمای کاری بر اساس این پدیده شکننده سرد نامیده می شود جزء انتخاب مواد مناسب انتقال شکننده سرد درجه حرارت. تغییر شکل سرد کشیده بزرگ لوله فولادی بدون درز بیش از حد کوچک، الزامات پرداخت سطح و دقت بعدی برسد، همچنین شاخص قدرت جزء رسیدن می تواند; تغییر شکل بیش از حد بزرگ است، هستند بیش از حد، شکل پذیری و سختی تخت فولاد نوار و دانه است بیش از حد نازک تشکیل بافت لیفی کشیده و فلز ناهمسانگردی آشکار است.

همه ما می دانیم که سرعت تولید و بهره وری رابطه بزرگ است، اما سرعت متوسط می تواند کیفیت نیز بسیار خوب درک می تواند، پس چگونه می تواند گرم نورد تخت فولاد نوار به کارآمد، با کیفیت بالا? امروز کارخانه را به پاسخ همه می آید.

به تخت فولاد نوار به طور کامل تغییر شکل لازم به درستی کنترل سرعت گرم نورد، به طور کلی 0.5-1.0 است. در عین حال گرم نورد به استرس مشخص شده و سرعت نورد گرم بلافاصله پس از کشیدن توقف 2-3 و سپس استراحت نوار پایان سرد بکشید به تغییر شکل کامل زمان. تولید نوار فلزی تخت نورد گرم با استفاده از ما است.

تفاوت سرعت خط نورد گرم فولاد تخت نوار کاهش می یابد، نورد به طور متوسط کاهش می یابد، مصرف رول کاهش یافته است، و بهبود شکل دم سایش ورق فولاد را کاهش می دهد و کاهش مصرف انرژی آن به طور غیر مستقیم. متوسط, نامنظم تر تغییر شکل فلز و لباس نورد فشار، به ویژه فشار اوج کوچکتر منجر به نقص هیئت سوراخ نوع بیش از حد کامل است، با توجه به پدیده بزرگ کاهش یا از بین بردن شان، است می نورد تخته های نازک تر کاهش فشار نورد یکنواخت می تواند همچنین استفاده از میله هسته هوایی داخلی ارزان تر، کاهش فشار هوای درون هسته میله دما افزایش رها همچنین باعث می شود، آن به طور موثر توسط خنک کننده داخلی و خارجی خنک کننده، که تا حد زیادی کاهش می دهد سرد می شود می تواند مصرف انرژی از گرم نورد تخت فولاد نوار.


اخبار مرتبط