رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

تجزیه و تحلیل شکل متقاطع از نوار فولادی تخت برای گریت فولاد

نوار فولادی تخت، بخش مهمی از گریتینگ فولادی است، در رول فولادی از نقش اصلی تحمل. جزئیات دیده می شود: کیفیت میله های فولادی نزدیک به نوار فولادی تخت است، و در حال حاضر ورق فولاد نوار فولادی تخت عمدتا استفاده می شود ضخامت T = 3،5،8 میلی متر مستطیل شکل مقطع فولاد و به ویژه نازک، هر دو به پایان می رسد نسبتا ضخیم نوع I مقطع نوار فولادی تخت.

خواص هندسی و مکانیکی فولاد مقطع I نوع بسیار قوی تر از بخش مستطیل شکل است و مقاومت خمشی نوار فولادی Flat I-Section همانند مواردی است که نوار فولادی نوار H H و مقطع عرضی F یکسان است: Wx = 0.2-0.203FH، و بخش مستطیلی ضخامت خم کن نوار فولادی تخت: Wx = 0.167FH، بنابراین از اطلاعاتی که می بینیم، من خم ظرفیت باربندی مستطیلی فولادی نوار فولادی بسیار قوی تر است.

با این حال، به دلیل شکل I-type بخش نسبتا خاص و محدود است، بنابراین تمام نوار فولادی فولاد را نمی توان جایگزین با I-نوع فولاد نوار فولادی. محدوده استفاده از نوار فولادی تخت نوع I که در حال حاضر استفاده می شود نیز توسط این واقعیت محدود می شود که وقتی که ارتفاع H نوار فولادی تخت نسبتا کوچک است، مقدار مقطع صاف سطح صاف I نوع بسیار مناسب است برای نورد گرم و برای جاسازی جوش نوع مناسب نیست. هنگامی که ارتفاع ورق فولادی نوار H نسبتا بزرگ است، مقطع عرضی I کمربندی تخت ضخیمتر از h / t بیش از حد بزرگ است، اما همچنین باعث عدم ثبات جانبی در نوار فولادی تخت می شود. بنابراین، صنعت تولید فولاد در حال حاضر برای استفاده از بخش مستطیلی نوار فولادی تخت.


اخبار مرتبط