رده محصول
تماس با ما

Tel:0510-85131168

فکس: 0510-83396177

پست الکترونیکی:wxch@cnchjs.com

آدرس: Luozhou جاده شهر Qianxi استان شهر Wuxi، جیانگ سو


خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-0510-85131168

در باره ما

صفحه اصلی > در باره ما

Wuxi Chuanghui فلز محصولات شرکت، محدود شرکت مبتنی بر echnology حرفه ای که با هدف تولید و فروش دقت نورد سرد و گرم تخت فولاد روشن و سرد کشیده فولاد است.  محصولات عمدتا برای درب و پنجره، شکل دهی دقیق فلزات برای تولید، ماشین پرس یا استاندارد، تجهیزات تدارکات، تجهیزات پزشکی، ماشين سازي، محصولات فن آوری، stent محصولات، سخت افزار و ابزار، لوازم، دکوراسیون استفاده می شود، قطعات خودرو، تدارکات و دیگر صنایع بزرگ.

شرکت ما به دنبال استراتژی توسعه تکنولوژی با کیفیت بالا و یکپارچگی نگرش سرویس از بدو. از توسعه محصول تولید و خدمات پس از فروش و فروش تمام فرآیندهای صرفا مطابق با الزامات سیستم استاندارد کیفیت صنعت هستند سیستم مدیریت و تضمین کیفیت سخت.

از زمان آغاز به کار شرکت بسیار متمرکز بر حفظ تمامیت و شهرت خوب بوده است. با فداکاری عملگرا با کیفیت بالا, نگرش کار کارآمد و قدرت فنی ماکرو ضخامت لبه بالا برنده حمایت تعداد زیادی از مشتریان، محصولات و خدمات شرکت سراسر کشور و خارج از کشور هستند. ما بهره وری بالا با کیفیت بالا و شرکت های برجسته است. در همین حال، ما قوی ترین نورد سرد و گرم دقت روشن تامین کنندگان فولاد در منطقه دلتای رود یانگ تسه هستند.

در سرویس فروش و خدمات پس از فروش شرکت ایجاد و بهبود سیستم خدمات مشتریان. فلسفه ما: "سریع تر، قوی تر، بیشتر خاص!" پایبند به اصل "بازار گرا، بر اساس فن آوری به کیفیت به عنوان اساسی برای بازاریابی به عنوان یک رهبر"، ما به توسعه هماهنگ و سالم با مشتریان است. تماس با ما خوش آمدید!